Pumbad ja  sagedusmuundurid

 
Electroil Archimede SAgedusmuundurid
Sagedusmuundurid seeriast Archimede IMMP 1.1W, IMMP 1.5W, IMTP1.5W, IMMP 1.5W-BC, IMTP 1.5W-BC, ITTP1.5W-BC on loodud spetsiaalselt pumba elektrimootorite pöörlemissageduse juhtimiseks – ühele pumbale või alamrühma 2 või 3 pumbale.
Archimede lühendiga BC eristub laiendatud funktsionaalsete võimaluste poolest, mis on tagatud traadita sideühenduse mooduliga Blue Connect.

Rakendamine

o säästab energiat ja hoiab pidevat rõhku sõltumata veekulu muutustest;

o kõrvaldab süsteemi hüdrolöögid, mis kaasnevad pumba iga käivitamise ja seiskamisega;

o väldib käivitusvoolu, mis piirab pumba käivitamise sagedust;

o kaitseb pumba elektrimootorit ülepingete ja voolu ülekoormuste eest;

o kaitseb pumpa "kuivkäigu" eest kriitiliselt madala rõhu või vooluhulga korral 
 
SEA land pumpad
Sea-Land S.r.l. on end 29 tegevusaasta jooksul hästi tõestanud pumbaseadmete ja -agregaatide uuringute, arendamise ja tootmise valdkonnas ja täna on ettevõtte tooted populaarsed nii Itaalias kui ka paljudes riikides üle maailma.

Kaubamärgi Sea-Land all toodetakse suurt valikut laia tootlikkusvahemikuga (2 kuni 1800 m3/h) elektripumpasid, mis on mõeldud kasutamiseks nii tööstuses kui kodumajapidamistes.

Sea-Land mudelite rida koosneb erinevatest iseimevatest tsentrifugaalpumba mudelitest, drenaaži sukelpumpadest, puurkaevupumpadest, tsirkulatsioonipumpadest, pumpadest diiselkütusele ja muud tüüpi pumpadest, aga ka automaatsetest veevarustusjaamadest ja automaatsetest kanalisatsioonijaamadest.

Mitmeastmelisi MKV seeria tsentrifugaalpumpasid kasutatakse veevarustussüsteemide rõhu suurendamiseks.

Iseimevad tsentrifugaalpumbad Sea-Land seeriatest JET ja JEXI on ette nähtud puhta vee või gaasiseguse vee pumpamiseks kodumajapidamistes sügavuselt 8-9 m.

Elektripumpasid seeriast JAP kasutatakse puhta vee pumpamiseks puurkaevudest sügavuselt üle 8-9 m.